Hírek
SZC
Fogadóórát tartott diákpolgármesterünk a Szolnoki Ifjúsági Közösségi Térben
Albert László diákpolgármester, aki „civilben” a Szolnoki SZC Jendrassik György Gépipari Technikum diákja, rendszeresen tart fogadóórát a Szolnoki Ifjúsági Közösségi Térben. Ennek apropóján készített vele interjút az Új Néplap munkatársa. A nyomtatásban m

Idén harmadik alkalommal szervezték meg a diákpolgármester fogadóóráját, melyre minden hónap első csütörtökén kerül sor a Szolnoki Ifjúsági Közösségi Térben. Az összejövetel lehetőséget biztosít a diákok számára egy kötetlen beszélgetésre, ahol elmondhatják ötleteiket a város fejlesztésével kapcsolatban.
Albert László diákpolgármester, a Szolnoki SZC Jendrassik György Gépipari Technikum kilencedik osztályos tanulója, akinek célja, hogy közösséget építsen a fiatalok körében, és felhívja a figyelmet a környezetvédelmi tevékenységekre.
A teljes cikk a szoljon.hu oldalán olvasható.
A fotót Nagy Balázs készítette.
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Pálfys siker a Minecraft pályázaton
A BloodMoon névre hallgató Pálfys csapat érdemelte ki a fődíjat azon a pályázaton, amelyet a Szolnok 950 Jubileumi Programiroda írt ki.

Hivatalosan is együttműködik a Centrum és az OMSZ
Együttműködési megállapodást kötött a Szolnoki Szakképzési Centrum és az Országos Mentőszolgálat.

Érettségi vizsgára felkészítő évfolyam
Munka mellett is lehet érettségire felkészülni és sikeres vizsgát tenni, melyre van mód és lehetőség a Szolnoki Szakképzési Centrum több szakképző intézményében is.