Szolnoki Szakképzési Centrum

SZC logo
 • Intézményeink
 • Hírek
 • Galéria
 • Közérdekű adatok
Széchenyi 2020

Hírek


2021. dec. 20.


SZC

  Diákjaink sikeresen szerepeltek a SZER-telenül rajzpályázaton

  Több centrumos diák is sikeresen szerepelt a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya által meghirdetett pályázaton.

  Diákjaink sikeresen szerepeltek a SZER-telenül rajzpályázaton

  A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya által meghirdetett SZER-telenül rajzpályázatra szép számmal érkeztek magas színvonalú művészi alkotások – olvasható a police.hu-n. A szakavatott zsűrinek közel száz rajz illetve festmény közül kellett kiválasztani a legjobbakat. Két térbeli alkotás is érkezett, amelyet a szervezők különdíjjal jutalmaztak. Korcsoportonként a legjobbnak ítélt alkotások, valamint a különdíjasok jutalomban részesültek.

  A rajzpályázat eredményeiről a szoljon.hu is beszámolt. 

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Erasmus és szakmai gyakorlat Észak-Olaszországban

  Erasmus és szakmai gyakorlat Észak-Olaszországban

  A Szolnoki SZC Kreatív Technikum és Szakképző Iskola Szépészet ágazatának fodrász és kozmetikus technikus tanulói az ERASMUS+ Mobilitás pályázat keretében 3 hetes szakmai gyakorlaton vehettek részt.

  2021. nov. 23.


  SZC

  Miniszteri Elismerő Oklevelet kapott életmentő oktatónk

  Miniszteri Elismerő Oklevelet kapott életmentő oktatónk

  Miniszteri Elismerő Oklevélben részesült Trencsényi Tamást, a Szolnoki SZC Damjanich János Szakképző Iskola és Kollégium életmentő testnevelő tanára.

  2021. nov. 23.


  SZC

  Most Te lépsz! – Dr. Ondok László Gyermek- és Ifjúsági Sakktorna

  Most Te lépsz! – Dr. Ondok László Gyermek- és Ifjúsági Sakktorna

  Hagyományteremtő szándékkal – amatőr gyermek- és ifjúsági sakkversenyt hirdettünk egyéni versenyzők számára Dr. Ondok László elhunyt kollégánk, szolnoki gyermeksakkedző emléke előtt tisztelegve. A verseny célja a sakk sportág népszerűsítése, továbbá versenyzési lehetőség biztosítása volt.

  2021. nov. 23.


  SZC

  Széchenyi 2020