Oldal kiválasztása

Szakképző intézményeink

Szolnoki SZC Baross Gábor Műszaki Technikum és Szakképző Iskola

5000 Szolnok, Bán u. 9.

Tel.: 56/341-710

baross@szolmusz.hu

https://szolmusz.hu/baross2/

Szolnoki SZC Damjanich János Szakképző Iskola és Kollégium

5435 Martfű, Gesztenye sor 15.

Tel.: +36-56-450-005 +36-56-580-583 Fax: +36-56-450-005

damjanich@szolmusz.hu 

          https://szolmusz.hu/dami/

 

Szolnoki SZC Jendrassik György Gépipari Technikum

5000 Szolnok, Baross u. 37.

Tel.: 56/425-844

jendrassik@szolmusz.hu

https://szolmusz.hu/jendrassik/

Szolnoki SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola

5000 Szolnok, Károly Róbert utca 2.

Tel.: +36-56-800-130

 

kereskedelmi@szolmusz.hu

                                                          https://www.szolnokikero.hu/

Szolnoki SZC Klapka György Technikum és Szakképző Iskola

5100 Jászberény, Hatvani út 2.

Tel.:  +3620 394 9349

klapka@szolmusz.hu

https://szolmusz.hu/klapka/

  Szolnoki SZC Kreatív Technikum és Szakképző Iskola

5000 Szolnok, Áchim András utca 12-14.

Tel.: +36-56-800-120 +36-20-588-1447

kreativ@szolmusz.hu

Szolnoki SZC Kreatív Technikum és Szakképző Iskola | Középiskola (szolmusz.hu)

 

Szolnoki SZC Pálfy- Vízügyi Technikum

5000 Szolnok, Tiszaparti sétány 2-3.

Tel.: 56/424-955

palfy-vizugyi@szolmusz.hu

https://szolmusz.hu/palfy-vizugyi/

Szolnoki SZC Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Technikum és Szakképző Iskola

5000 Szolnok, Petőfi u. 1.

Tel.: 56/420-203

petofi@szolmusz.hu

Kezdőlap

Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum

5052 Újszász, Dózsa György út 23.

Tel.: 56/552-047

rozsa@szolmusz.hu

https://ugmszi.hu/

Szolnoki SZC Sipos Orbán Szakképző Iskola  és Kollégium

5000 Szolnok, Gyermekváros utca 1.

Tel.: +36-56-522-013

sipos@szolmusz.hu

www.soszi.edu.hu

 

Szolnoki SZC Vásárhelyi Pál Két Tanítási Nyelvű Technikum

5000 Szolnok, Baross utca 43.

Tel.: +36-56-800-110

vasarhelyi@szolmusz.hu

https://vasarhelyipal-szolnok.edupage.org/

 

Szolmusz | Szolnoki Szakképzési Centrum
1xbet 1xbet bahisno1 bahsegel canlı casino ecopayz kaçak iddaa canlı bahis iddaa marsbahis marsbahis marsbahis marsbahis marsbahis marsbahis marsbahis marsbahis marsbahis marsbahis marsbahis marsbahis restbet canlı skor süperbahis mobilbahis marsbahis marsbahis marsbahis marsbahis
bahissenin tipobet betmatik