Oldal kiválasztása

Szakképző intézményeink

Szolnoki SZC Baross Gábor Műszaki Technikum és Szakképző Iskola

5000 Szolnok, Bán u. 9.

Tel.: 56/341-710

baross@szolmusz.hu

http://szolmusz.hu/baross2/

Szolnoki SZC Damjanich János Szakképző Iskola és Kollégium

5435 Martfű, Gesztenye sor 15.

Tel.: +36-56-450-005 +36-56-580-583 Fax: +36-56-450-005

damjanich@szolmusz.hu 

          http://szolmusz.hu/dami/

 

Szolnoki SZC Jendrassik György Gépipari Technikum

5000 Szolnok, Baross u. 37.

Tel.: 56/425-844

jendrassik@szolmusz.hu

http://szolmusz.hu/jendrassik/

Szolnoki SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola

5000 Szolnok, Károly Róbert utca 2.

Tel.: +36-56-800-130

 

kereskedelmi@szolmusz.hu

                                                          https://www.szolnokikero.hu/

Szolnoki SZC Klapka György Technikum és Szakképző Iskola

5100 Jászberény, Hatvani út 2.

Tel.:  +3620 394 9349

klapka@szolmusz.hu

http://szolmusz.hu/klapka/

  Szolnoki SZC Kreatív Technikum és Szakképző Iskola

5000 Szolnok, Áchim András utca 12-14.

Tel.: +36-56-800-120 +36-20-588-1447

kreativ@szolmusz.hu

http://www.riszi.sulinet.hu/riszi.html

 

Szolnoki SZC Pálfy- Vízügyi Technikum

5000 Szolnok, Tiszaparti sétány 2-3.

Tel.: 56/424-955

palfy-vizugyi@szolmusz.hu

http://szolmusz.hu/palfy-vizugyi/

Szolnoki SZC Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Technikum és Szakképző Iskola

5000 Szolnok, Petőfi u. 1.

Tel.: 56/420-203

petofi@szolmusz.hu

Kezdőlap

Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum

5052 Újszász, Dózsa György út 23.

Tel.: 56/552-047

rozsa@szolmusz.hu

http://ugmszi.hu/

Szolnoki SZC Sipos Orbán Szakképző Iskola  és Kollégium

5000 Szolnok, Gyermekváros utca 1.

Tel.: +36-56-522-013

sipos@szolmusz.hu

http://www.soszi.sulinet.hu

 

Szolnoki SZC Vásárhelyi Pál Két Tanítási Nyelvű Technikum

5000 Szolnok, Baross utca 43.

Tel.: +36-56-800-110

vasarhelyi@szolmusz.hu

https://vasarhelyipal-szolnok.edupage.org/

 

Szolmusz | Szolnoki Szakképzési Centrum